Outdoorové oblečení, obuv a doplňky - až 65%

Outdoorové oblečení, obuv a doplňky
 

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Pro náš prodej blesků každý z našich dodavatelů nabízí na základě místa a času požadovaných výrobků z našeho ocenění, aby získali, obvykle 2-4 týdnů po skončení každého prodeje. Důvodem je ve střednědobém horizontu velká objednávka od našeho dodavatele na straně prodejů, která zajišťuje exkluzivní propagační akce pro naše členy.

E-mailem

Naše objednávky na dodávku prvotřídní Royal Mail nebo kurýra jsou v závislosti na velikosti a hodnotě našich produktů dodávány nebo dodávány podle pravidla. Nabízíme také vyzvednutí a doručení +, tuto možnost můžete vybrat v poli.

Pro mezinárodní objednávky, Royal Mail nebo kurýr a pro spolupráci s místní poštu je "poslední míle".

pokud máme

Naším cílem je navýšit počet našich lodí každý den, takže pokud nenajdete to, co hledáte v naší zemi, implementace programu, pošlete nám prosím e-mail, uvidíme, jestli vám můžeme pomoci.

zpět

Můžete, pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni s výkonem vašeho nákupu. Musíme sdělit své záměry k položce a argumentaci zpět do 14 dnů po oznámení.

Vrácené položky budou zkontrolovány v našem skladu do 7 dnů od obdržení, vrácení bude zpracováno co nejdříve, ale může zvládnout týden a být jasné. Zašleme vám e-mail s oznámením, že v našem obchodě jsme opět obdrželi další potvrzení o vrácení peněz.

Ujistěte se, že máte referenční e-mail, pokud nám dáte, abyste vrátili peníze, pokud projekt přestane existovat před tím, než se dostane do našeho skladu.

Pokud si objednáte návrat mimo EU, místní pošta musí nabídnout, může držet ruku postupně přejít z britské povinnosti CN22. Nebudete účtovány funkce. Doporučuje také, aby písmo na straně balíčku označilo "návrat".

zpět
Outdoorové oblečení, obuv a doplňky

Copyright © 2021 www.bomba-pujcka.cz. All Rights Reserved.

obuv, zimní boty, bundy, košile, fleece, batoh, klobouky, rukavice, šátky